Вітаю Вас, Гость · RSS 29.03.2024, 01:00

Головна » Архів матеріалів

18 січня- ВСЕСВІТНІЙ ДЕНЬ СНІГОВИКА.
Найбільшого у світі сніговика зліпили в 2008 році у місті Бетель (США), його висота становила 37м, а на виготовлення пішло 6 тисяч тонн снігу. Будівництво тривало цілих 2 тижні, використовувалась навіть важка техніка. Для Олімпії, так назвали снігову бабу, спеціально зв'язали шарфик довжиною 40м. А вії замінили лижі.
Наші другокласники разом з батьками проявили фантазію і виготовили веселих сніговичків.

Переглядів: 132 | Додав: 666Andrey666 | Дата: 19.01.2022

Новий рік - це свято, коли чудеса трапляються щосекунди. Всі учні з нетерпінням чекають, коли до них завітає чарівна новорічна казка з Дідом Морозом, Снігуронькою, яскраво-казковими героями, ялинкою. Сьогодні новорічне свято підготували учні 8 класу під керівництвом Романик Г. А. Глядачі отримали масу задоволення , незабутніх вражень та позитивних емоцій.

Сподіваємось, що святковий настрій залишиться у всіх надовго.

Переглядів: 122 | Додав: 666Andrey666 | Дата: 30.12.2021

Правила безпечної поведінки дітей під час зимових канікул

Ура!Канікули!

Дорогі  діти, нагадуємо вам про необхідність дотримання
наступних правил поведінки під час  зимових канікул:

• Дотримуйтеся:
    правил дорожнього руху;
    правил електробезпеки;
    правил протипожежної безпеки;
    правил поведінки на воді;
    правил поведінки з вибухонебезпечними предметами;

правил поведінки під час карантину спричиненим гострою респіраторною хворобою COVID-19.

• Категорично забороняється :
    контактувати з незнайомими людьми;
    перебувати на об’єктах незавершеного будівництва;
    відвідувати водоймища без нагляду дорослих;
    розпалювати вогнища у лісі;

Шановні батьки!

Будьте самі прикладом для дітей в будь-яких ситуаціях,
особливо тих, які пов’язані зі збереженням здоров’я та життя Вашої дитини!

Пам’ятка

«Безпечні зимові канікули»

Дорогі діти!

Незабаром  зимові канікули — пора відпочинку, свят та розваг. Але для того щоб канікули були веселими й корисними, необхідно

пам’ятати про безпечну поведінку!

Правила поведінки на водоймах,  вкритих кригою:

• Не можна з’їжджати на лижах із крутого берега на кригу: у разі різкого навантаження він може провалитися.
  • Категорично забороняється дітям грати на тонкій кризі.
  • Небезпечно бути біля берегів, де найчастіше виникають промоїни, тріщини й розриви льоду.
  • ... Читати далі »
Переглядів: 144 | Додав: 666Andrey666 | Дата: 29.12.2021

17 грудня в нашій школі святкували День Святого Миколая. До цього дня діти готувалися ретельно та показали цікаве дійство з піснями та віршами для Св. Миколая. На прикінці свята святий Миколай роздав діткам подарунки, солодощі та побажав усім міцного здоров'я, щастя, миру та благополуччя.

Переглядів: 160 | Додав: 666Andrey666 | Дата: 17.12.2021

В області підбили підсумки обласного конкурсу для вчителів «Дидактичне забезпечення змішаного та дистанційного навчання» урочистим нагородженням лауреатів та учасників конкурсу. Конкурс відбувся вперше та був покликаний виявити та поширити кращий досвід використання дидактичних. матеріалів для проведення навчання у різних форматах. Лауреати та учасники конкурсу отримали дипломи, подяки та грошову винагороду.

Переглядів: 118 | Додав: 666Andrey666 | Дата: 13.12.2021

У Рогізненському ЗЗСО І-ІІІ ступенів відбулися Андріївські вечорниці. Свято Андрія – одне з проявів української національності і самобутності. За народним звичаєм у цей день молодь гуляє й веселиться. Тож й учні 10 класу спільно зі своїм класним керівником Тетяною Олександрівною Костишин організували вечорниці. В цей день школа поринула у стародавні часи – виткані килими на стінах, барвисті рушники, стародавній український одяг, та багатий на традиційні страви стіл.

Переглядів: 116 | Додав: 666Andrey666 | Дата: 13.12.2021

10 грудня - Міжнародний день захисту прав людини. У Рогізненському ЗЗСО I - III ступенів було проведено виховний захід: " Найцінніший скарб - права людини".

Переглядів: 119 | Додав: 666Andrey666 | Дата: 13.12.2021

Українська хусткає оберегом роду.

Переглядів: 103 | Додав: 666Andrey666 | Дата: 13.12.2021

З метою формування нової академічної культури на принципах свободи, суспільної відповідальності, пошани до людської гідності з 29.11. по 03.12.2021 року в Ргізненському ЗЗСО І-ІІ ступенів проходить «Тиждень академічної доброчесності». У 5 класі пройшов «Магічний урок доброчесності», на якому учні ознайомились з кодексом доброчесності та його основними принципами, створили "Етичний кодекс класу" та магічну скриньку ідей та пропозицій.

Переглядів: 153 | Додав: 666Andrey666 | Дата: 13.12.2021

« 1 2 3 4 ... 20 21 »