Вітаю Вас, Гость · RSS 19.04.2024, 14:37

Головна » Архів матеріалів

Щорічно 1грудня в усьому світі відзначають Всесвітній день боротьби зі СНІДом.

Тож і у Рогізненському ЗЗСО І - ІІІ ст.вчитель основ здоров'я Надія Михайлівна Линда, психолог Юлія Дмитрівна Ходань у 8 та 9 класах провели виховні західи на тему " Хто попереджений той захищений" та " Що треба знати про СНІД.

З метою профілактики негативних явищ у молодіжному середовищі, зокрема ВІЛ/СНІДу, та толерантного ставлення до хворих на ВІЛ/ СНІД.

Переглядів: 106 | Додав: 666Andrey666 | Дата: 13.12.2021

Учні 3 класу Рогізненської ЗЗСШ l-lllст.провели виховний захід "Не погасити пам'яті вогонь".

Переглядів: 118 | Додав: Тетяна_Володимирівна | Дата: 26.11.2021

25 листопада у 7 класу Рогізненського ЗЗСО І-ІІІ ступенів класним керівником Полянською Тетяною Степанівною була проведена тематична класна година "Запали свічку пам'яті".

Переглядів: 108 | Додав: Тетяна_Володимирівна | Дата: 25.11.2021

День Гідності та Свободи  в Рогізненському ЗЗСО І-ІІІ ступенів

Переглядів: 108 | Додав: Тетяна_Володимирівна | Дата: 22.11.2021

Учні 3 класу Рогізненського ЗЗСО І-ІІІ ступенів провели виховний захід до дня Революції Гідності.

Моя Україна встала з колін,

Вона подолає всі стіни.

І стане країною серед країн,

Відродиться під час руїни.

Переглядів: 107 | Додав: Тетяна_Володимирівна | Дата: 22.11.2021

08.10. 2021року відбувається 1 -  туристичний зліт школярів ЗЗСО  Яворівської Т.Г
Команда Рогізненської ЗЗСО І-ІІІ ступенів посіла ІІ місце серед шкіл Яворівської Т Г.
Щиро вітаємо учнів з перемогою!
А також висловлюємо щиру подяку директору Г. М. Рибак та педагогам: учительці  Н. М. Линді, учителю фізкультури Р. М. Федуню, педагогу організатору Г. А. Романик та психологу Ю. Д . Ходань за активну участь у підготовці  команди до змагань.

Переглядів: 129 | Додав: 666Andrey666 | Дата: 12.10.2021

Урок пам,яті , приурочений до 80-х роковин трагедії у Бабиному Яру.

Учні 7, 8 класів вшанували хвилиною мовчання пам,ять загиблих та переглянули фільм" Бабин Яр.Останні свідки"

Переглядів: 121 | Додав: Тетяна_Володимирівна | Дата: 29.09.2021

Важливо! КОНКУРС!

Конкурс має на меті заохотити освітян вакцинуватися та захистити себе від COVID-19. Вакцинація для всіх охочих працівників сфери освіти розпочалась у травні 2021 року, однак станом на 19 вересня, лише 37% освітян пройшли повну вакцинацію від COVID-19. Це означає, що більшість шкіл та інших закладів освіти будуть змушені закритися з початком нової хвилі пандемії.

В нашій школі вакциновано  86,8 %  працівників. Працюємо у звичному режимі, надаючи якісні освітні послуги та  зберігаючи при цьому своє життя і здоров'я оточуючих. Дуже хочемо  вибороти призи для школи! Закликаємо колективи всіх шкіл вакцинуватися й приєднатися до конкурсу!”

Важливо! КОНКУРС!Національний конкурс “Вакциновані й відкриті” оголосили Міністерство охорони здоров’я, Міністерство освіти і науки, Дитячий фонд ООН (ЮНІСЕФ) в Україні та магазин гаджетів та аксесуарів “Цитрус” 20 серпня 2021 року. Конкурс відбувається за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).

Переглядів: 121 | Додав: Тетяна_Володимирівна | Дата: 29.09.2021

1 вересня у Рогізненському ЗЗОС пролунав Перший дзвоник.

Вітаємо всіх з Днем знань! Нехай попереду чекає вас, дорогі учні, багато цікавого, кожен урок дарує відкриття, навчальний рік буде успішним. Бажаємо, щоб один з найголовніших днів у вересні запам'ятався трепетним хвилюванням, усмішками та радістю. Нехай цей рік буде набагато яскравішим, крутішим та успішнішим, ніж минулий, і нехай попереду чекає багато відкриттів, звершень і блискучих перемог.

Учіться, дійте, мрійте, працюйте, старайтеся, вірте і перемагайте!

Переглядів: 116 | Додав: 666Andrey666 | Дата: 01.09.2021

Прийміть найсердечніші наші вітання і побажання з нагоди великого національного свята нашої державності – Дня незалежності України!

Вітання учнів

День незалежності – це день, у якому щорічно зустрічаються Минуле і Майбуття України. Минуле має вселяти мудрість. Майбуття повинно виховувати в нас відповідальність за прийняття рішень.

Тож зичимо усім Вам, у теперішні нелегкі дні спільно й непохитно і далі відстоювати суверенність нашої держави, примножувати її традиції та блага, як того вимагає совість і сумління. Нехай Господь береже всіх нас!

Слава Україні!

Переглядів: 121 | Додав: 666Andrey666 | Дата: 25.08.2021