Вітаю Вас, Гость · RSS 13.05.2024, 16:12

Наказ

Яворівської міської ради Львівської області

НАКАЗ

23.03.2021                                         c. Рогізно                              № 01-07 / 13

Про роботу Рогізненського ЗЗСО І-ІІІ ступенів

під час карантину з 23 березня  до 06 квітня 2021 року

Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 9 грудня 2020 року №1236 «Щодо встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID – 19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» , у зв’язку зі зростанням на Львівщині захворюваності на Covid-19 обласна комісія техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій (ТЕБ і НС) продовжила жорсткий карантин на території всієї області до 6 квітня. Відповідне рішення було прийняте на позачерговому засіданні у понеділок, 22 березня 2021 року. У повідомленні ЛОДА зазначається, що додаткові обмежувальні заходи запроваджені на території всієї області з 23 березня до 6 квітня. Це рішення обласної комісії ТБ і НС є обов’язковим до виконання та не потребує додаткового затвердження або схвалення органами місцевої влади у містах чи районах області. Виходячи із вище зазначеного

НАКАЗУЮ:

1.Перевести  здобувачів освіти  5-11 класів та педагогічних працівників закладу, які викладають у цих класах, на дистанційну форму навчання /роботи (Workspace-платформа дистанційного навчання закладу) впродовж  23.03.2021 – 05.04.2021.

2.Здобувачі освіти початкової ланки, група ДНЗ та  педагогічні працівники, які викладають у цих класах,  навчаються в звичному режимі, очно, із здійсненням безкоштовного гарячого харчування  учнів 1-4 класів.

3.Усім педагогічним працівникам  освітнього закладу:

- під час освітнього процесу із використання технологій дистанційного навчання здійснювати оцінювання результатів навчання здобувачів освіти (при можливості наразі фіксувати вчителем (у зручний для нього спосіб), а у подальшому занести до відповідних сторінок класного журналу). Якщо технічні можливості не дозволяють провести оцінювання навчальних досягнень учнів дистанційно, відтермінувати його проведення до завершення епідеміологічної ситуації.

4.Заступнику директора з навчально-виховної роботи Людкевич І.П.  :

4.1. Здійснювати контроль за роботою учителів та здобувачів освіти під час проведення дистанційного навчання із використанням технологій дистанційного навчання шляхом збору інформації надісланої від учителів про роботу з класом щодо виконання календарного планування, освітніх програм відповідно до тижневого навантаження та розкладу навчальних занять.

5.Завгоспу школи Долепі В.М.:

5.1.Організувати роботу технічних працівників закладу щодо підтримання функціонування інженерних споруд, мереж, комунікацій, а також необхідного температурного режиму у закладі.

5.2. Забезпечити контроль щодо економії енергоресурсів.

6. Технічному персоналу школи продовжувати виконувати свої обов’язки, а саме:

- тричі в день здійснювати вологе прибирання навчальних приміщень;

- чергувати у навчальному закладі відповідно до графіка;

- виконувати усі необхідні ремонтні роботи у закладі та на території;

- чистити і дезінфікувати раковини та інше санітарно-технічне устаткування що три години на день;

- здійснювати обробку приміщень миючими та дезінфікуючими засобами, дозволеними для використання МОЗ України.

7.Централізованій бухгалтерії відділу освіти здійснювати оплату працівникам закладу освіти  на час тимчасового припинення навчально-виховного процесу з розрахунку заробітної плати встановленої під час тарифікації відповідно до п.5.2.1. Галузевої угоди укладеної між Міністерством освіти і науки України та ЦК профспілки працівників освіти і науки України та п.77 Інструкції про порядок обчислення заробітної плати працівників освіти (Наказ МОН від 15.04.1993 №102).

8.Контроль за здійсненням дистанційного навчання із використанням технологій дистанційного навчання, виконанням навчальних планів та програм покласти на заступника директора школи з навчально-виховної роботи Людкевич І.П..

9. Загальний контроль за виконанням наказу залишаю за собою.

Директор                                                                                      Г.Рибак

Переглядів: 165 | Додав: 666Andrey666
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.