Сайт задуманий, як розповідь про минуле, сьогодення і майбутнє наших сіл ... Приходьте, радьте, сперечайтеся, робіть зауваження. Всім, хто виявили інтерес і участь, раді! Успіху Вам!

2003-2013
Профiль

    Меню сайту

    Фінансова звітніст

      Фінансова звітність

      фінансова звітність


      Категорії розділу

        Погода
        Яворів 

        Календар
        «  Грудень 2019  »
        ПнВтСрЧтПтСбНд
              1
        2345678
        9101112131415
        16171819202122
        23242526272829
        3031

        Міні-чат

        Статистика

        • Сегодня были

        Онлайн всього: 1
        Гостей: 1
        Користувачів: 0
        Комментарии: 3
        Форум: 191/217
        Фото: 79
        Новости: 110
        Гостевая книга: 7

        Наш Банер

        Наші Друзі!!!
        PSR Все Для Веб Мастера На Yload.Ru

        Адміністрація

        Администратор сайта: 666Andrey666
        Email | Профиль
        icq: 648652467
        skype : yejjuk

        Вітаю Вас, Гость · RSS 10.12.2019, 03:49

         1997 рік випуску

        10-А

        Класний керівник – Вербинець М.М.

        Бодак Богдан

        Васьків Ганна

        Горобняк Олена

        Дутко Ігор

        Зеленюх Руслан

        Карпа Романа

        Козоріз Ігор

        Лайко Галина

        Малць Роман

        Митка Сергій

        Михалечко Марія

        Никіль Андрій

        Рогова Іванна

        Філяс Олег

        Чепіль Андрій

        Котовський Сергій

        Заставна Наталія

        Мандат Тарас


        10-Б

        Класний керівник -  Ничкало І.С.

        Балух Роман

        Винар Люба

        Волос Ірина

        Вус Галина

        Гайдук Юрій

        Гоза Степан

        Дац Микола

        Дида Віра

        Дида Мирослава

        Дуйський Андрій

        Лазор Андрій

        Лаптуха Наталія

        Лисак Ольга

        Лутчин Оксана

        Літус Тетяна

        Малець Іван

        Ничкало Ганна

        Пуделко Галина

        Спутай Олександра

        Шуліга Наталія



         1998 рік випуску

        11-А Класний керівник – Карпа І.І.

        Заняття в кабінеті біології

        Вань Назар

        Захара Оксана

        Іванчишин Тарас

        Літус Михайло

        Малець Марія

        Митка Леся

        Мисяк Галина

        Петруха Галина

        Пилипець Марія

        Покора Оксана

        Рогова Галина

        їСень Надія

        Спутай Марія

        Чепіль Марія

        Бздир Володя

        Лучко Марія

        Вус Тарас

        Дідух Андрій

        Місюк Володимир

        Кархут Наталія

        10-Б

        Будяк Ігор

        Вань Руслана

        Васьо Наталка

        Вус Володимир

        Вус Микола

        Гузьо Ірина

        Депа Іванка

        Депа Ігор

        Кабан Ігор

        Кайдрис Михайло

        Малець Михайло

        Мандат Назар

        Мисьо Роман

        Митка Володимир

        Митка Павло

        Никіль Сергій

        Рибій Оксана

        Роговий Михайло

        Саган Юрій

        Теплюх Віталій

        Яресьо Ігор

        Філяс Дмитро



         1999 рік випуску

           11-А

        Класний керівник – Сеймівська Н.О.

        Заняття в кабінеті історії

        Вус Наталія

        Дида Віра

        Дида Галина

        Дида Наталія

        Дида Оксана

        Колтуцький Микола

        Ничкало Петро

        Пірожик Віктор

        Покора Надія

        Ренез  Уляна

        Рибак Іван

        Роговий Іван

        Роговий Тарас

        Сасик Назар

        Сеймівська Наталія

        Смук Олег

        Теганець Володимир

        Тучапець Наталія

        Федор Ярослав

        Філяс Петро

        Яремчук Олександр

        Яресьо Олександр

        Яцків Андрій

        Зеленю Галина

        Козбріз Андрій

        Войтюк Олександр

        Станько Галина

         

        10-Б

        Класний керівник – Ничкало І.С.

        Заняття в кабінеті хімії

        Барабах Надія

        Брезвин Наталія

        Брошко Богдан

        Брошко Роман

        Гірак Микола

        Глова Олег

        Глова Ольга

        Гула Марія

        Дутко Володимир

        Кіргач Іван

        Крупенко Назар

        Лутчин Ольга

        Мазур Андрій

        Малець Василь

        Ничкало Василь

        Павлишин Марія

        Паньківський Володимир

        Петрик Марія

        Різник Ярослава

        Романник Олена

        Сувала Ірина

        Тютінна Люба

        Хода Віталії

        Воїн Андрій

         2000 рік випуску

        11-А

        Класний керівник Федик Іванна Михайлівна 

        Заняття – в кабінеті української мови 

        Барабах Оксана

        Барабах Степан

        Депа Роман

        Дячок Іван

        Зеленюх Валентина

        Кабан Ліда

        Кіргач Ліда

        Малець Софія

        Мисьо іван

        Місюк Володимир

        Роговий Юрій

        Сень Романія

        філяс Наталка

        Яресьо ігор

        Рогова Наталя



        11-Б 

        Класний керівник  - Карпа І.І.

        Заняття в кабінеті біології

        Вань Степан

        Васьо Іван

        Воловецька Галина

        Воловецька Оксана

        Вус Оксана

        Груник Марія

        Дида Ігор

        Дуйська руслана

        Зінько Володимир

        Іваха Володимир

        Івашкевич Михайло

        Кархут Мирон

        Лазур Іван

        Літус Констянтин

        Лоборчук Богдан

        Лутчин Іван

        Менда Ольга

        Ничкало Ольга

        Оверко Наталія

        Петруха Любов

        Петруха Надія

        Семеряк Ірина

        Спутай Віра

        Вус Володимир

         2001 рік випуску

        11-Б

        Класний керівник – Кригуль О.М.

        Заняття в кабінеті хімії

        Балух Андрій

        Воловецька Ольга

        Вус Іван

        Вус Ольга

        Гельман Михайло

        Глова Галина

        Груник Ігор

        Дида Андрій

        Дида Люба

        Дрофяк Ігор

        Іваха Віра

        Козак Світлана

        Кронанець Юрій

        Кондор Уляна

        Мазур Наталка

        Назаров Назар

        Ничкало Надія

        Петруха Зоряна

        Покора Зоя

        Спутай Надія

        Шуліга Юрій

        Шумило Володимир

        Ясиневич Марія

        Петруха Наталка

        Сувалик Надія

        Леськів Роман



        11-А 

        Класний керівник Іванчишин Н.М.  

        Заняття в кабінеті англійської мови

        Бутурин Дмитро

        Винарчик Ярослав

        Вус віталій

        Гаврилов Мик

        Дудко Зоряна

        Іванова Леся

        Кабан Юрій

        Кабан

        Малець Галя

        Мандат Ірина

        Мисьо Люба

        Митка Оксана

        Місюк Володимир

        Петруха Мар.

        Салик Юлія

        Сеймівська Марія

        Серняк Оксна

        Теплюх Михайло

        Філяс

        Хрущ Ольга

        Яресьо Л.

        Купцьо Сергій

        Васьків І

        Барабах

        Брошко

        Хода

         2002 рік випуску 


        11-а

        Класний керівник Станкова С.І.

        заняття в кабінеті тракторної справи.

        Вус Ігор

        Місюк Юлія

        Цімко Наталка

        Сеймівська Оксана

        Брезвин Ольга

        Саган Роман

        Касап Оксана

        Барабах Галя

        Вус Ірина

        Демкович Ірина

        Дідух Юрій

        Іванов Роман

        Кабан Л.

        Кабан Сергій

        Карковська

        Карнасевич

        Кондор Юлія

        Дрофяк Тарас

        Косвецький Василь

        Линда Іван

        Мисьо Ігор

        Мороз вікторія

        Рисак Іван

        Рогова Люба

        Саган Б.

        Саган Назар

        Сахар Володимир

        Вус Іванка

        Яресьо Іванка

         

        11-Б

        Заняття –Федик І.М.

        Заняття в кабінеті української мови

         Бігійчик Мар.

        Вань Воловимсир

        Воловецька Галина

        Вус Ярослав

        Вус Таня

        Годованець Надія

        Дида Богдан

        Дида Ірина

        Дрофяк Володимир

        Кабан Марія

        Кічура Василь

        Кічура Степан

        Конанець Богдан

        Лозинська Надія

        Малець Віра

        Павлусь Іван

        Петрик Степан

        Груник Іван

        Васьків Роман

        Винарчик М.

        Демків Василь

        Зборівець Тарас

        Шуліга Петро

         2003 рік випуску 

        Ненайдено відомостей, додайте свої фото 

         2004 рік випуску 


        11-А

        Класний керівник Станкова С.І. 

        Заняття в кабінеті фізики

         

        Лазур Роман

        Кухта Маряна

        Демкович Марія

        Вус Любов

        Кондор Олег

        Сахар констянтин

        Роговий Богдан

        Колтуцький Юрій

        Романник Наталія

        Романник Роман

        Кабан Оксана

        Саган Анна

        Воловецький Володимир

        Ромасьо Богдан

        Кіргач Надія

        Фурманчук Світлана

        Юца Михайло

        Карковська Свтлана

        Кіргач Олег

        Сеймівський Мирон

        Митко Леся

        Бурбан Тетяна

        Вус Мар’ян

        Яресьо Степан

        Філь Марта

        Мисьо Марія

        Бутурин Світлана

        Стадник Світлана

        Близняк Мар’яна

        Сеймівський Іван

        Брезвин Ірина

        11-Б  Ненайдено відомостей, додайте свої фото 

        2005 рік випуску 

        11-Б

        Класний керівник Шульга Г.С.

        Навчання в кабінеті хімії

        Гоза Ольга

        Петруха Тетяна

        Олег Лазур

        Маюк Юлія

        Депа Володимир

        Заник Галина

        Воловецький  Юрій

        Гевало Любов

        Михалечко Надія

        Ничкало Володимир

        Філь Надія

        Кархут Анна

        Покора Леся

        Дрофяк Ольга

        Кабан Богдан

        Митко Зоряна

        Сеньо Ольга

        Воловецька Василина

        Карпа Володимир

        Пірожик Ірина

        Баб’як Олег

        Кічура Оксана

        Чорненька Ірина

        Ромасьо Петро

        Зощак Світлана

        Дутко Андрій

        11-А Ненайдено відомостей, додайте свої фото 
        2006 рік випуску

        11-А  

        Класний керівник –Костишина Т.О.

        Заняття в кабінеті математики

         Вус Галя

        Таляр Володимир

        Малець Андрій

        Заник Роман

        Романник Олег

        Кархут Марія

        Ничкало Галина

        Купць Оксана

        Дусько Леся

        Кондор Роман

        Чорненька Ольга

        Баб’як Ігор

        Гоза Степан

        Заник Марія

        Сеймівський Роман

        Юца Ірина

        Гоза Марія

        Гук Марія

        Зеленюх Володимир

        Дусько Леся

        Гоза Володимир

        Дутко Іван

        Людкевич Андрій

        Салага Сергій



        11-Б 

        Класний керівник Сітарська Л.І.

        Навчання в кабінеті фізики

        Воловейький Дмитро

        Вус Віра

        Вус Христина

        Заник Андрій

        Матвіїв Олег

        Дрофяк Роман

        Пахолок Ярослав

        Карпа Юрій

        Галан Маряна

        Пахолок Марія

        Маюк Ольга

        Ничкало Ар

        created in 2019 © by !666Andrey666!