Матеріально-технічне забезпечення закладу освіти (згідно ліцензії)

Вітаю Вас, Гость · RSS 27.04.2024, 14:48

Рогізненська школа побудована земством у 1859 році на її місці була приходська школа. Вчилося 23 дітей, хоч було 117 дітей шкільного віку. В 1875 році була однокласна школа, а в 1896 – двокласна з двома вчителями. Кошти на утримання школи давала держава (австрійська). Вона існувала від 1908 року. До війни вже було 6 класів. Вчителі були українські і польські. По війні школа виросла до 10 класів, перший випуск був 1953 році. Нову школу закінчили будувати в 1956 році. Добудову зроблено в 1982 році.

Земельна ділянка, яка належить школі, має площу 3 га.

До послуг здобувачів освіти 12 навчальних кабінетів, їдальня з обіднім залом на 120  місць, актова зала,  футбольний майданчик.

Бібліотечний фонд налічує –3238 примірників художньої та навчальної літератури, у тому числі 1656 підручників.

У школі здійснено заміну вікон на металопластикові 100-відсотково, деякі електролампи замінено на енергозберігаючі.

Протягом останніх років приділялося багато уваги створенню сприятливих санітарно-гігієнічних умов навчання і праці. Силами адміністрації, педагогів, робітників адміністративно-господарчої частини, батьків та учнів приміщення та територія школи підтримувалася в належному санітарно-гігієнічному рівні, відрізнялася чистотою та охайністю. Своєчасно проводилися поточні ремонти.

З метою підготовки до 2021/2022 навчального року за рахунок батьківських коштів у приміщенні школи було проведено косметичний ремонт харчоблоку, актової зали, коридору, ремонт цоколю. Проведено ремонт у шкільній бібліотеці. Проведено ремонтні роботи в котельні , заміна  труб та одного котла.

Батьками класів проведено косметичні ремонти навчальних кабінетів, заміна освітлення, ремонт з фарбуванням меблів, дошок, ремонт жалюзі та ролетів на вікна тощо.

Педагогічний колектив школи разом із відділом освіти, сільською радою, колективом батьків, спонсорами постійно працюють над удосконаленням матеріально-технічної бази, підтриманню її в робочому стані.