ЗВІТ ТА АНАЛІЗ АНКЕТ САМООЦІНКИ ДЛЯ ВЧИТЕЛІВ, УЧНІВ ТА БАТЬКІВ

Вітаю Вас, Гость · RSS 27.04.2024, 13:38

Шановні батьки!

Наш заклад освіти провів дослідження, щоб оцінити якість освітніх і управлінських процесів та напрацювати рекомендації щодо вдосконалення своєї діяльності.
Ваша участь у цьому дослідженні була дуже важливою, бо Ви знаєте свою дитину і те, наскільки їй добре у ліцеї.
З результатами опитування Ви можете ознайомитися за цим посиланням або завантажити файл, який знаходиться в кінці цієї сторінки.
Щиро вдячні за відповіді на всі запитання анкети.
Дякуємо за участь!

Шановний учню та шановна ученице!

Ми провели дослідження, щоб вивчити стан справ у Ліцей №28 ЛМР, де Ви навчаєтеся. Це потрібно для того, щоб зробити наш ліцей більш якісним. Саме тому Ваша участь у дослідженні була дуже значущою та важливою.
Ви ретельно заповнили анкету та відповіли на запитання про Ваш особистий досвід у ліцеї та класі.
А з результати анкетування Ви можете переглянути за цим посиланням або завантажити файл з результатами опитування, який розміщений в кінці цієї сторінки.

Шановний вчителю!

Ми провели дослідження, щоб оцінити якість освітніх і управлінських процесів та напрацювати рекомендації щодо вдосконалення діяльності.
Ваша участь у дослідженні було дуже значимою та важливою.
Отримані дані використані лише в узагальненому вигляді.
З результатами опитування Ви можете ознайомитися за цим посиланням або завантажити файл з результатами, який знаходиться в кінці цієї сторінки.

Вкладення

•  Анкета для батьків